Tu zrobiłam swoją wyprawkę - warto być członkiem tergo sklepu :-) Otrzymałam gratisy i rabaty na wyprawkę dla mojego dziecka 2021 / 2022

Internetowy sklep dziecięcy TOP-MALUSZEK.PL to polska rodzinna firma, która posiada również swoją placówkę stacjonarną i magazyn wysyłkowy w województwie małopolskim około 60km od Krakowa. Wysyłkę paczek realizujemy praktycznie na bieżąco – co jak pokazują statystyki coraz więcej klientów powraca i dokonuje kolejnych zakupów. Nasza infolinia czynna jest od 10:00-18:00 pod numerem telefonu kom.784-467-521.

Nasz SKLEP znajdziecie na stronie sklep dziecięcy top-maluszek.pl – wejdź –

Masz pytania odnoście zamówienia? prosimy dzwonić kom.784-467-521. od pon-piątk. od 10:00-18:00

Towar posiadamy fizycznie na swoich magazynach, nie sprzedajemy towaru wirtualnie. Jeżeli mają państwo pytania o dostępność prosimy śmiało dzwonić na naszą infolinię.

PŁATNOŚĆ I PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ:
1) wystawiamy FV
2) wysyłamy przesyłki kurierami praz paczkomatami
3) płatności realizujemy online z systemem przelewy24 oraz na nasz numer konta lub za pobraniem.
4) dla klientów mieszkających blisko siedziby naszej firmy realizujemy możliwość odbioru bezpośrednio w naszym magazynie głównym.

Biuro Obsługi Klienta BOK sklepu:
1) tel.kom.784467521

Foteliki Samochodowe, Wózki Spacerowe, Wanny i Stelaże, Maty do Kąpieli, Ręczniki, Kocyki, Wyprawki dla noworodka i mamy do szpitala na czas porodu, Meble Łóżeczka, Komody, Szafy głównie marki Klupś, Ubranka na wyprawkę MROFI oraz Pinokio, pieluszki tetrowe białe i kolorowe, zabawki dla noworodka grzechotki gryzaki, smoczki i butelki, kubki, bidony, słomki, niekapki, klocki Marioinex, Nadstawki na łóżeczka, prześcieradła pościele, ochraniacze.

Zestaw Łóżeczko z materacem kokos-pianka – https://top-maluszek.pl/pl/p/Zestaw-Lozeczko-i-Materac-kokos-pianka-PROMOCJA/25694

Opublikowany przez Sklep dziecięcy, top-maluszek.pl Wtorek, 1 grudnia 2020

Zabawki na Święta Puzzle Gry -zamówi już dzisiaj www.top-maluszek.pl

Opublikowany przez Sklep dziecięcy, top-maluszek.pl Wtorek, 1 grudnia 2020

Pokój dziecka zestaw mebli dziecięcych https://top-maluszek.pl/pokoj-dziecka-klaps

Opublikowany przez Sklep dziecięcy, top-maluszek.pl Wtorek, 1 grudnia 2020