Termometr elektroniczny w dobie cyfrowej to głównie produkty elektronicznego pomiaru ciepła, do lamusa przeszły termometry rtęciowe, których obecnie już nikt nie używa. Termometry elektroniczne są bardzo dokładnymi urządzeniami pomiaru i dzielą się na sposób pomiaru z czoła, z ucha ( u niemowląt ).

kup teraz termometr

Niewielka końcówka pomiarowa idealna dla noworodków, ale odpowiednia również dla reszty rodziny Dokładny wynik w ciągu 1 sekundy Alarm informujący o zbyt wysokiej temperaturze Duży, czytelny wyświetlacz LCD Pamięć 9 pomiarów, łatwe monitorowanie i porównywanie temperatury Temperatura podawana w stopniach Fahrenheita lub Celsjusza Automatyczne wyłączanie po 1 minucie, oszczędność baterii W komplecie wraz z termometrem jest 8 higienicznych kapturków.

Elektroniczny termometr do uszu jest precyzyjny, szybki i bardzo łatwy w obsłudze. Wystarczy włożyć jego końcówkę do ucha dziecka i nacisnąć przycisk pomiaru – już po 1 sekundzie na dużym ekranie LCD wyświetli się odczyt temperatury. Nic prostszego!