Łóżeczka drewniane dla niemowląt mają swoją tradycje. Są łatwe w utrzymaniu czystości, wygody, bez udziwnień. Oczywiście, że w obecnej dobie zostały zmodyfikowane dla pełnego komfortu. Posiadają szuflady na pościel, zabawki lub inne rzeczy. Dołożono półki na podręczne korzystanie z akcesorii pielęgnacyjnych dla dziecka. Ale łóżeczko drewniane zawsze będzie chodliwe.

Dziecko potrzebuje własnej przestrzeni i bezpieczeństwa w czasie snu. Łatwo się przyzwyczaja do miejsca, które nie tylko służy do snu, lecz także do zabawy. Możemy malucha bezpiecznie zostawić w łóżeczku i odkurzać mieszkanie, czy gotować obiad. W zależności od wieku dziecka, pamiętajmy o obniżeniu wysokości spodu łóżeczka z materacem. Kiedy dziecko dorasta samo potrafi wydostać się z łóżeczka poprzez wyciągnięcie szczebelka. Daje mu to wiele radości, bo właśnie ten szczebelek został celowo przygotowany do opuszczenia łóżeczka przez malucha.

Przyszła mama ma do wyboru łóżeczko drewniane w kolorze białym lub tradycyjnym, zwykłe albo też unowocześnione. Zadbajmy o przytulność miejsca dziecka, w którym będzie się dobrze czuło, by jego zdrowy sen i zabawa nie zakłócały dyskomfortu. Dziecka nie należy przyzwyczajać do spania z rodzicami, gdyż łóżeczko drewniane stanie się nieużywanym elementem wystroju dziecięcego pokoju co przysporzy wiele kłopotów i rozczarowań.

Łóżeczka drewniane https://top-maluszek.pl/ fajny sklep dla niemowląt

Dorota