Czas na dobre Ceny :-) złap je…

Nowe polecane Produkty

Waga dla niemowlaka, BabyOno bardzo dobry produkt w świetnej cenie
Gra na długie wieczory z rodziną
Oferta kursu dla Mam w Oświęcimiu

Zabawki dla 3 latka

polski sklep z zabawkami i wyprawkami https://top-maluszek.pl/zabawki-24h

Trzyletnie dziecko potrafi się samo zabawić i bez problemu wybiera zabawki odpowiednie do swojego wieku. Wie doskonale czym chce się bawić i nie potrzebuje do tego doradców, choć rodzice próbują zwrócić uwagę na inną zabawkę dla 3 latka. Czasem trzeba zaufać dziecku i pozwolić mu decydować, choćby z tego powodu, że to ono będzie się bawić, a nie rodzic.

Zabawka jest dla dziecka i nie koniecznie z najwyższej półki, ale zwykła, prosta, która daje mu wiele radości. Dziecko w wieku 3 lat nie zwraca uwagi na jakość, cenę, lecz na zabawkę, która jest kolorowa, ruchoma i z dźwiękiem. Zabawki dla 3 latka wnoszą w jego życie wiele możliwości rozwoju, począwszy od umiejętności posługiwania się klockami. Z łatwością przyswaja sobie nazwy zwierząt z książeczek, zaciekawia go rysowanie i zajęcia manualne, a także zabawki interaktywne.

Możliwości jest wiele. Lecz poza domem, na świeżym powietrzu dla 3 latka to najlepsza zabawa, by mógł nacieszyć się rowerkiem, hulajnogą i zabawą w piaskownicy. Wyjdźmy dzieciom naprzeciw, ponieważ jest to wiek buntu, w którym to same chcą decydować o swojej przestrzeni, potrzebach. Dajmy im trochę swobody, bez narzucania własnych wyborów.

układanka ułóż i policz kup teraz w sklepie https://top-maluszek.pl/ukladanka_104_nauka_liczenia
gra państwa miasta https://top-maluszek.pl/gra-kalambury

Poniżej propozycja dla 8 letniej dziewczynki na prezent, stwórz własne szminki poprzez fajną zabawę 🙂

świetny zestaw na prezent