Gra planszowa wszech czasów 7 cudów świata kliknij na link aby przejść do sklepu https://top-maluszek.pl/pojedynek-gra

Zostań przywódcą jednego z siedmiu wielkich miast świata antycznego. Zbieraj surowce ze swoich ziem, weź udział w odwiecznym wyścigu cywilizacyjnym, nawiąż kontakty handlowe i stwórz militarną potęgę. Pozostaw ślad na kartach historii budując cud architektury, który przetrwa wieki! Gra w 7 cudów toczy się przez trzy wieki. W każdym wieku gracze otrzymują siedem kart z konkretnej talii. Wybierają jedną z kart, a pozostałe przekazują sąsiednim graczom.

OPINIE: 7 Cudów Świata to wspaniała gra, która już stała się klasyką. Zainteresowałem się nie w trakcie spotkania z planszówkami w jednym z pubów. Bardzo mi się spodobała i szybko ją kupiłem. Nie żałuję. Rozgrywka daje dużo przyjemności.

Planszówka z prawdziwego zdarzenia. Dla osób, które wcześniej grały tylko w chińczyka czy warcaby będzie to wielki skok naprzód. Tak było w moim przypadku.

Rodzinna rozgrywka

Bardzo dobra, niezbyt skomplikowana gra planszowa dla każdego. Instrukcja nie jest specjalnie skomplikowana. Sama rozgrywka jest również łatwa do opanowania. Ciężej jest znaleźć swoją strategię bądź zmienić ją w zależności od sytuacji oraz możliwość innych graczy.